Kabiny lakiernicze

Jesteśmy bezpośrednim producentem komór i kabin lakierniczych. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości wykonania. Wszystkie wytwarzane i sprzedawane przez nas kabiny lakiernicze cechują się wytrzymałą i solidną konstrukcją. Najwyższa jakość lakierowania idzie w parze z maksymalną oszczędnością materiałów. Nasze produkty gwarantują szybką i ergonomiczną pracę, przyspieszają proces samego lakierowania jak i schnięcia.

Odbywająca się w naszej siedzibie produkcja kabin lakierniczych i malarskich to proces wielowymiarowy, zgodny z najwyższymi standardami, zarówno w zakresie rozwiązań konstrukcyjnych, funkcjonalnych, jak i stosowanego osprzętu oraz wyposażenia. Zawsze korzystamy ze sprawdzonych i niezawodnych urządzeń oraz technologii, by móc zagwarantować naszym Klientom komory malarskie i lakiernicze idealnie dostosowane do Ich indywidualnych potrzeb i wymagań, w atrakcyjnej cenie. Udzielamy fachowego wsparcia na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia, służąc naszym wieloletnim doświadczeniem, znajomością rynku oraz specyfiki branży malarskiej i lakierniczej.

Naszym głównym celem jest dostarczanie doskonałej klasy produktów, zgodnych z oczekiwaniami Klientów, dlatego oferta nasza obejmuje zarówno projektowanie, produkcję jak i montaż urządzeń. Służymy również doradztwem w zakresie doboru najbardziej optymalnych dla Państwa rozwiązań.