Kabiny śrutownicze

Komory śrutownicze przeznaczone są do oczyszczania dużych i przestronnych elementów. Dzięki temu że operator znajduje się wewnątrz komory, ma dobry dostęp do każdej powierzchni przedmiotu obrabianego.

Oferujemy komory o różnych wymiarach oraz w wielu wariantach (z częściowym lub pełnym układem odzysku ścierniwa - podłogą zgarniającą na całej lub części powierzchni komory mechanicznym lub pneumatycznym układzie recyrkulacji. W komorach mogą być zabudowane różne urządzenia peryferyjne.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę, czego oczekują nasi Klienci. W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług oraz optymalne dopasowanie oferty do Ich indywidualnych potrzeb i wymagań zapewniamy kompleksowe doradztwo, oraz wsparcie na każdym etapie realizacji kabin do śrutowania. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz instalacją całej infrastruktury, wraz z profesjonalnym osprzętem do obróbki. Oferujemy usługi w konkurencyjnej cenie – wszystko po to, by dostarczyć naszym Klientom maksimum satysfakcji i zapewnić najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu wybrać parametry kabiny śrutowniczej, w najlepszym stopniu odpowiadającej Państwa potrzebom.